صبحانه رستوران دو در یک رشت

یک روز خوب بهاری را با صبحانه تازه تاسیس کافی شاپ دو در یک آغاز کردیم. فست فود دو در یک قبل از آغاز سال ۹۴ به رستوران بزرگی نقل مکان کرد و به سرعت کافی شاپ دو در یک هم در طبقه دوم آن آغاز به فعالیت کرد.

صبحانه کافه رستوران دو در یک

فضای سبز طبقه اول و فضای آبی طبقه دوم، زیبایی ویژه‌ای به رستوران بخشیده و سلیقه خوب به کار رفته در چیدمان رستوران بسیار لذت بخش است. پس از خوشامد گویی صاحب رستوران به سمت میز و صندلی‌های قشنگ رستوران رفتیم و از فضای روشن رستوران و دیزاین آن لذت بردیم.

صبحانه کافه رستوران دو در یک

قسمت صبحانه منوی کافی شاپ شامل چهار آیتم است: کروسان پنیر و ریحان، کروسان املت، بشقاب مخصوص ۱×۲ و پن کیک نوتلا. سفارش ما شامل کروسان املت و بشقاب مخصوص ۱×۲ بود.

خوشبختانه از زمان سفارش تا آوردن آن زیاد طول نکشید. غذاها در ظروف زیبا با دیزاین قشنگی سرو شدند. کروسان املت شامل سبزیجات مختلف متشکل از فلفل دلمه‌ای، نخود فرنگی، ذرت و گوجه فرنگی و … است که مزه خیلی خوبی داشت. کروسان هم نان مخصوصی ست که طعم آن متفاوت و خوشمزه بود. بشقاب مخصوص هم یک سینی حاوی تمام مزه‌هاست؛ تست نیمرو، نان و پنیر، ژامبون، میوه، آب آلبالو و آب آناناس، پنیر و کره، سوسیس و سبزیجات است. تمام غذاها خوش طعم و تازه بودند، شاید تنها نکته وارد بر این میز صبحانه، نان سنگکی بود که همراه غذاهای فرانسوی سرو شد و با این خوراک همخوانی نداشت. همچنین با توجه به مواد تازه اولیه غذاها انتظار می‌رفت که نان داغ و تازه بر سر میز قرار بگیرد که متاسفانه اینطور نبود.

صبحانه کافه رستوران دو در یک
صبحانه کافه رستوران دو در یک

اینترنت وایرلس کافی شاپ قابل استفاده است و فضای آرام و نظم آن کاملا مناسب قرارهای کاری و خانوادگی است. اگر تا به حال صبحانه ۱×۲ را امتحان نکردید شدیدا توصیه می‌شود یکی از روز های بهاری‌تان را با آن آغاز کنید.

۱۷۸۳۲ Total Views 27 Views Today

Latest posts by مجله شکم سلام (see all)