صبحانه رستوران پاستا رشت

یکی از صبح های پاییزی نیمه آفتابی، تصمیم گرفتیم صبحانه کاری به اصطلاح خارجی میل کنیم، و چه مرجعی بهتر از شکم سلام! پس از جستجو و دیدن منوی رستوران ها قرعه به نام رستوران پاستا افتاد. با توجه به تجربیات قبلی اول با رستوران تماس گرفتیم و میز رزرو کردیم سپس به سمت پارک شهر حرکت کردیم و از دیدن پاییز پارک لذت بردیم، در انتهای خیابان کنار پارک (خیابان ملت)، رستوران کوچک پاستا قرار دارد. طبق معمول هنگام ورود با برخورد خاص و محترمانه مدیریت رو به رو شدیم و با ذکر نامی که رزرو کردیم، ما را به سمت میز هدایت کردند. با توجه به اینکه وسط هفته بود، مدام میز ها رزرو می شدند و رستوران مشتری های زیادی داشت.

رستوران پاستا رشت
رستوران پاستا رشت

منوی رستوران پاستا شامل صبحانه ایرانی، آمریکایی، آلمانی، ایتالیایی و املت های متنوع می باشد. انتخاب ما املت یونانی و املت چیکن بود، در کنار آن نوشیدنی هایی مثل شیر، آبمیوه طبیعی و چای را می توانستیم انتخاب کنیم. زمان آماده سازی صبحانه تقریبا بیشتر از رستوران های دیگر طول کشید، از آشپزخانه شیشه ای مجاور می شد دید که همه مواد لازم همانجا طبخ می شوند.

بشقاب املت چیکن از یک تکه سینه مرغ به فرم شنیستل، سس قارچ، سیب زمینی سرخ شده، دو عدد تخم مرغ نیمرو و دورچین خیار، گوجه و زیتون تشکیل می شود. املت یونانی هم شامل یک تکه گوشت شبیه کتلت اما با طعم نوستالژیک کتلت که کاملا متفاوت با همیشه است، سیب زمینی سرخ شده، تخم مرغ نیمرو و همان دورچین هاست. طعم تک تک آن ها واقعا عالی بود و تازگی مواد اولیه از مزه آن ها کاملا پیدا بود.

صبحانه رستوران پاستا رشت
صبحانه رستوران پاستا رشت

قیمت غذا ها مناسب با سرویسی است که ارائه می دهند و دامنه قیمت آن ها متفاوت است. اینترنت وایرلس رستوران قابل استفاده است و موزیک لایتی در حال پخش بود. نکته جالب سرویس دهی توسط مدیریت است برای همین بسیار حساس عمل می کنند و حواسشان به مشتری می باشد.

به شما پیشنهاد می کنیم صبحانه رستوران پاستا را امتحان کنید و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید …

۹۷۷۱ Total Views 21 Views Today

Latest posts by مجله شکم سلام (see all)