ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

تصویر کاربری Ardalan Maleki Ardalan Maleki علاقه مندی ها:

4 نقد ارسال شده اخیر توسط Ardalan Maleki:

دانژه

14 نقد

رستوران ویژه

با نگاه به منوی رستوران دانژه، اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند قیمت های بالا است. به طور مثال سیب زمینی پنیر ویزه دانژه حتی گران تر از قیمت یک پیتزای مخصوص در اکثر فست فودهای رشت است. قیمت پیتزا هم تقریبا دو برابر فست فودهای دیگر است. اگر سر کیسه را شل کردید و تصمیم گرفتید در این رستوران غذا میل کنید، از طعم خوب آن مطمئن باشید. پیتزاهای آن بزرگ و نازک (ایتالیایی) است و می تواند به راحتی یک زوج را سیر کند. طعم فوق العاده پیتزاهای دانژه را در هیچ رستوران دیگری در رشت تجربه نخواهید کرد. همان سیب زمینی پنیر ویژه ای که به آن اشاره شد هم (با وجود قیمت فوق العاده زیاد) بسیار لذیذ است. اگر طرفدار استیک هسیتد، مگا استیک دانژه را حتما امتحان کنید. برخورد پرسنل و مدیریت از ابتدای ورود تا لحظه خروج فوق العاده محترمانه است. اگر در هنگام سفارش دادن اسم شما پرسیده شد نگران نباشید، از رسوم دانژه است. صندلی های چوبی دانژه هم طرفداران و منتقدان خود را دارد. به دلیل ارتفاع خاص و شکل خاص پشتی آن برخی روی آن احساس راحتی می کنند و برخی خیر (از جمله بنده) .در کل من از طرفداران این رستوران هستم و با وجود قیمت بالای آن هر از چندگاهی شام را در آنجا صرف می کنم.

آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

برخورد نامناسب

ابتدا بگویم که این نقد پیرامون ساندویچ های دو در یک است و تاکنون به کافی شاپ ان مراجعه نکرده ام. خوب بگذارید کل نقد دو در یک را در چند کلمه خلاصه کنم:

"فست فود! خوشمزه! عدم تنوع! برخورد نامناسب!"

دو در یک ساندویچ هایی ارائه می دهد که محتوای آن کالباس ( و خانواده آن) و مخلفات (چیپس و سبزی و ...) است و منوی آن شامل انواع مختلف ژامبون و بیکن می شود. از بنده این را پذیرا باشید که تفاوت طعم انواع مختلف ساندویچ ها با وجود نام و قیمت متفاوت بسیار کم است. طبیعتا بعد از چند بار مراجعه به این فست فود ساندویچ های ان برایتان تکراری می شود ولی این نکته غیرقابل انکار است که با مراجعه به این فست فود بهترین ساندویچ سرد شهر رشت را می خورید.

در پایان لازم است به دو نکته اشاره کنم:

1- متاسفانه برخورد مدیریت این فست فود بسیار نا مناسب است. (بنا به دلایلی از ارائه توضیحات بیشتر در این زمینه پرهیز می کنم)

2- قیمت ساندویچ های این فست فود با توجه به محتویات آن بسیار گزاف است! مواد اولیه مورد استفاده کاملا مشخص است و با یک حساب سر انگشتی قیمت ساندویچ تقریبا 2 برابر قیمت مورد انتظار است.

آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

ناپولی

16 نقد

ناپولی یا پاپولی

از چند سال پیش که رستوران ایتالیایی با نام ناپولی افتتاح شد تا امروز که نامش به پاپولی تغییر کرده چند باری برای صرف ِ غذا به این رستوران مراجعه کرده ام. صادقانه بگویم که بهترین غذایی که در این رستوران خورده ام بار ِ اولی بود که مراجعه کردم و بدترین بار هم همین بار آخر. آخرین بار که هفته اول فروردین 94 بود، پیتزایی که سفارش داده بودم بسیار خالی و شاید نیمی از مساحت آن خالی از هر چیزی غیر از خمیر پیتزا بود! از دیگر نکات منفی این رستوران سرو کردن سس در یک ظرف است که استفاده را سخت می کند. البته پاستایی که سفارش داده شده بود کیفیتی قابل قبول داشت. قیمت پیتزا با توجه به خالی بودن آن گران و قیمت پاستا بسیار مناسب بود. در اخر توصیه می کنم که در صورت مراجعه حتما پاستای پنه آلفردو را امتحان کنید.

آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

بابک

16 نقد

تبلیغات مناسب

همانطور که از عنوان ِ نقد قابل ِ حدس است، نام ِ این رستوران با تبلیغات ِ بسیار مناسبی که داشته (از جمله ی آنها حمایت از کارهای فرهنگی) همیشه گوشه ای از ذهنم بود و دنبال ِ فرصتی بودم که حتما یکبار غذایش را امتحان کنم. در زیر نکاتی که پس از صرف ِ نهار در این رستوران قابل بیان است را لیست کرده ام:

1- برخلاف ِ نمای خارجی رستوران که یادآور رستوران های بین ِ راهی ِ قدیمی است، فضای رستوران کوچک ولی تمیز و تقریبا زیباست.

2- برخورد ِ پرسنل در سفارش گیری و ارائه خدمات چندان دوستانه نیست. البته هیچگونه خلاف ِ ادبی هم مشاهده نشد. تنها هنگام حساب کردن، غذایی به اشتباه به فیش بنده اضافه شده بود که با تذکر مشکل رفع شد.

3- کیفیت ِ برنج استفاده شده بسیار خوب و محلی بود.

4- کیفیت جوجه ترش خوب و کیفیت ِ فیله ترش متوسط بود.

5- کیفیت ِ مخلفات ضعیف و در بعضی از اجزای مخلفات (مانند زیتون) بسیار ضعیف بود.

6- قیمت ها معمولی و نه خیلی ارزان و نه خیلی گران است.نکته عجیب در سفارش ِ ما یکسان بودن قیمت جوجه ترش و فیله ترش بود که نتیجه آن است که یا جوجه ترش قیمتی گزاف داشت و یا فیله ترش بسیار ارزان بود.البته با توجه به کیفیت از نظر بنده گزینه اول صادق است. البته قیمت مخلفات با وجود کیفیت پایین، بسیار ارزان بود.

در انتها بر خود لازم می دانم که از مدیریت ِ رستوران ِ بابک برای حمایت از فعالیت های فرهنگی نهایت تشکر را داشته باشم.

آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر