ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

امیر علی علاقه مندی ها:

7 نقد ارسال شده اخیر توسط امیر علی:

2 نقد

شدیدا آرزو میکنم که کیفیتش رو حفظ کنه!

من بنا به عادت گیلانی ها، برای صرف ناهار همیشه رستورانی رو انتخاب می کنم که حتما برنج سرو کنه. اصلا مگه میشه ناهار بدون برنح؟!
اما یک روز که چند تا جلسه پشت سر هم داشتم و فرصت رفتن به پلو کبابی رو نداشتم، با خودم کنار اومدم که با یک ساندویج ناهار رو سر کنم! یکی دو روز قبل از این مساله توی اینستاگرام یه عکس برگر از این رستوران تازه تاسیس دیده بودم، به این رستوران رفتم.
برخورد پرسنلش خوب بود. سفارش دادم و بعد از تقریبا ۱۵ دقیقه غذای نازنینم رو آوردن.... با اولین گازی که به ساندویچ زدم، دنیا رو زیباتر دیدم :-)
شدیدا آرزو میکنم که کیفیتش رو حفظ کنه. آمین :-)

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

کتلت

4 نقد

رقیبی برای رازقی در وعده صبحانه

همانطور می دونید تعداد رستوران هایی که دررشت صبحانه هم سرو می کنند خیلی کمتر به نسبت پایتخت هستش. برای همین متاسفانه اون رقابتی که در کیفیت غذاهای وعده ناهار و شام وجود داره برای صبحانه وجود نداره!
پیش از افتتاح کتلت انتخاب های من برای صبحونه رستوران پاستا، رازقی و نریمان بودن که از امروز کتلت هم با کیفیت رقابتیش به گزینه هام اضافه شد.

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

پاستا

15 نقد

بهترین صبحانه هایی که در گیلان تجربه کردم!

در همین ابتدا توصیه می کنم که برای رفتن به این رستوران حتما از قبل برای رزرو اقدام کنید. در غیر اینصورت ممکنه که گاها نزدیک به یک ساعت منتظر خالی شدن میز باشید!
در پاستا؛ یک فضای مدرن اما دنج، منوی متنوع صبحونه (آمریکایی، انگلیسی، یونانی، ایرانی، مکزیکی و...) تازگی و طراوت مواد اولیه و طعم بی نظیر غذا ها بهمراه یه آب میوه 100% طبیعی در انتظار شماست. یعنی عالیه!


کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

رازقی

17 نقد

رازقی، رستورانی ایده ال

من بهش لقب مجلل ترین رستوران حال حاضر در گیلان رو میدم و بعنوان یه رستوران کلاسیک زیبا بهش از 10 نمره 10 میدم.
اما اگه شما هم مثل من بدلیل مشغله کاری زیاد و نداشتن زمان کافی برای لذت بردن از دست پخت خودتون، هفته ای بیش از 5 بار به رستوران میرید، این رستوران بدلیل آپشن های متعددی که برای مشتریانش در نظر گرفته بهتون توصیه نمیشه! ولی برای هفته ای یکبار و یا میزبانی از میهمانان عزیزتون گزینه ی بسیار مناسبیه.

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

پلو کباب به معنای واقعی

چند روز پیش به توصیه یکی از دوستام که معتقده توی رستوران ترنگ طلایی میتونی بهترین پلو کباب استان گیلان رو بخوری، به همراه یک عزیزی برای صرف ناهار روز جمعه به این رستوران رفتم.
طبق اطلاع قبلی میدونستم که در ایام تعطیل این رستوران خیلی شلوغه، اما جالب اینجاست که ازدحام مشتریان هیچ تاثیری رو زمان سرویس دهی نداشت.
دوستم پلو کباب چنجه گوساله و من هم کباب ترش سفارش دادم. گارسون مهربون رستوران پس از اوردر گرفتن از ما، خیلی زود سرویس کاملی از اشپل، مغز گردو، اشپل، باقالی، ماست و نوشیدنی ها روآوردن و بعد از کمتر از 7،8 دقیقه غذا هم آماده شد.
کباب ترشش رو دوست داشتم اما قبلا بهتر از اون رو توی رستوران های دیگه تجربه کرده بودم، درباره پلوکباب باید اعتراف کنم که دوستم حق داشت! ;)

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

دانژه

14 نقد

شعاری که برای رستوران انتخاب شده حقیقت داره!

دانژه برای من واقعا یه رستوران متفاوت در رشت محسوب میشه!
شاید تعداد دفعاتی که به این رستوران رفتم 4،5 بار بیشتر نشه، اما دلایلی که باعث میشه این رستوران رو بعنوان متفاوت ترین رستوران رشت معرفی کنم بیش از 5،4 علته!
1- برخورد مدیر رستوران فوق العاده ست و بدون توجه به شلوغ بودن و یا خلوت بودن رستوران هیچ تغییری نمی کنه!
2- اصلا نمی تونی حدس بزنین که توی یه کوچه فرعی که حتی یک مغازه برای کار تجاری هم وجود نداره، یه رستوران فرنگی در انتظار سوپرایز کردن شماست!
3- منوی این رستوران تا حد زیادی از رستوران های فرنگی دیگه متفاوته و چند وقت یک بار آپدیت میشه! (البته آپدیت کردن منو هر چند وقت یکبار شاید برای بعضی ها خوشایند نباشه، اما برای من هست!)
4- احساسی که در این رستوران بهم دست میده اینه که یک جمعی دارن تمام تلاششون رو می کنن تا به من خوش بگذره!

و اما:
5- یه ایرادی که همیشه به دانژه وارده، که البته همسو با شعارش هم هست اینه که شما در صورت مراجعه دوباره به این رستوران و سفارش غذایی که دفعات قبل سفارش دادین، نمی تونی انتظار طعمی مشابه به دفعه قبل رو داشته باشی. یعنی یا کیفیت غذا بهتر از دفعه قبل و یا ضعیف تر از دفعه قبله. که این مساله کمی من رو می ترسونه که بخوام اون دسته از مهمون هام که خیلی به کیفیت اهمیت میدن رو به این رستوران دعوت کنم و یا حتی اینجا رو بهشون پیشنهاد کنم.

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

ناپولی

16 نقد

همه چیز برای رقم زدن یک شب خوب مهیاست

بنا به تعریف هایی که در سایت شکم سلام از این رستوران شده بودچند روز پیش به اتفاق دوستم و همسرش به این رستوران رفتیم. باید اعتراف کنم که قبل از رفتن، با توجه به موقعیت مکانی رستوران تصور یه رستوران خیلی معمولی با کیفیت معمولی رو داشتم. ولی با ورود به رستوران و دیدن معماری بسیار متفاوتش، برخورد بسیار خوب پرسنلش و در آخر با کیفیت عالیه غذاهای که خوردیم بشدت سوپرایز شدم.
در کل این رستوران رو بیشتر برای قرارهای رمانتیک و جلسات کاری با تعداد مهمانان کم توصیه می کنم.

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر