ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

تصویر کاربری آرمان م. آرمان م. علاقه مندی ها:

9 نقد ارسال شده اخیر توسط آرمان م.:

بهمن

12 نقد

تجربه ی دوم و آخر!

بعد از تجربه ی اولم که خیلی راضی کننده نبود، چند شب پیش برای بار دوم و احتمالا آخرین بار به همراه یکی از دوستان رفتیم بهمن! طبق معمول اولین چیزی که هنوز پات رو توی مغازه نذاشتی و توی ذوقت میزنه، رفتار بی ادبانه و برخورد تند صاحبین با مشتری، شما یا حتی خودشون هست! خدا نکنه به هر دلیلی بخوای میزت یا سفارشت رو تغییر بدی!
ساندویچ استیک و سیب زمینی رو سفارش دادیم. قیمت هاش که دیگه سر به فلک کشیده و طبق معمول چه خلوت و چه شلوغ مدت انتظار برای سرو غذا طاقت آدم رو از بین میبره!
تنها پیشرفتی که نسبت به دفعه ی قبل داشتن، این بود که نوشابه رو از اول نیاوردن تا بعد از یک ساعت منتظر غذا موندن گرم و بدون گاز بشه و همراه غذا آوردنش!
ساندویچ استیکش فقط بزرگ بود، هیچ طعمی نداشت و فقط به زور سس هاس قرمز و سفید تونستیم بخوریمش.
روی میز سس سفید نبود و وقتی ازشون درخواست سس سفید کردیم اشاره که کردن که از روی میز بغل که دوستان دیگه ای در حال نوش جان کردن غذا بودن بردارین!
و این تیر آخری بود به اندک احتمال این که شاید یه بار دیگه هم بخوایم بریم!

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

بهمن

12 نقد

کمی تا اندکی معمولی!

سال ها بود که تعریف "بهمن" رو می شنیدم و بارها می خواستم امتحانش کنم که هر دفعه به نحوی نشد، تا این که چند روز پیش برای اولین بار رفتم بهمن، درو که باز کردم کلا 2 تا مشتری اون جا نشسته بودن، menu رو که خواستم معلوم شد که کلا همون 2 تا منو رو دارن و مجبور شدم برم و منو رو از روی میز مشتری بردارم!
انتخابم رو انجام دادم و رفتم برای سفارش، آقایی که سفارش رو گرفت خیلی مودب بود ولی شدیدا لحنش عصبی بود و توی مدتی که اون جا بودم با تک تک مشتری ها چه تلفنی، چه حضوری همون جوری صحبت می کرد! طرف از در تو نیومده بود ایشون با لحن خیلی بدی می گفت که درو ببندید، کولر روشنه!

چون وقتی رفتم خلوت بود (همه میگفتن خیلی شلوغه) فکر کردم که خب حتما زود سفارش رو میاره ولی امان از انتظار! نیم ساعت طول کشید تا سیب زمینی رو بیاره، دقیقا سر 1 ساعت و 15 دقیقه غذای من که یک چیزبرگر پرسی بود رو آورد! دلیل هم به خاطر این بود که خیلی ها تلفنی سفارش داده بودن

یک نوشابه سفارش داده بودم که خودش درش رو باز کرد و یک نی گذاشت و اورد روی میز گذاشت! که خودتون میتونین تصور کنین که بعد از 1 ساعت و ربع چه بلایی سر مزه و خنکیش میاد!

در مورد کیفیت غذا هم می تونم بگم که خیلی معمولی بود، اصلا با اون چیزی که توی ذهن داشتم (تعریف های این چندساله ی دوستان) زمین تا آسمون تفاوت داشت و یک مدل من درآوردی هم داشت که خوشم نیومد!

نمی خوام نام ببرم ولی توی رشت حداقل 5 تا جا هست که کیفیتی بالاتر از بهمن دارن و از سایر مشکلات بهمن هم خبری نیست.

من بعد از زمانی که رفتم از چند نفر شنیدم که انگار کیفیتش نسبت به قبل خیلی افت داشته.

در مورد قیمت هم انگار اصلا به خودشون زحمت ندادن قیمت های منو رو آپدیت کنن! چیزایی که من سفارش دادم با توجه به منو قیمتش کمتر میشد! از نظر قیمتی هم به نظر من جزء گرون ترن هایه رشته که غذایی که من سفارش دادم اصلا ارزش مبلغ پرداختی رو نداشت، دقیقا با مبلغی مشابه جای دیگه ای که اخیرا خیلی هم معروف شده می تونستم دو برابر این حجم غذا رو با کیفیت خیلی خیلی بیشتری میل کنم!

انگار از بهمن فقط یک نام نیک باقی مونده، مثل خیلی از اغذیه فروشی های قدیمی رشت، که به اعتبار نامشون هست که تعداد زیادی هم مشتری ثابت دارن ولی متاسفانه کیفیت خیر.

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

زعفران

17 نقد

فضای خانوادگی

چند وقت پیش یک شب شام به همراه خانواده به رستوران زعفران رفتیم. مدتی بود که عکس های غذاهای زعفران رو توی شبکه های اجتماعی می دیدیم و این شد که تصمیم گرفتیم امتحانش کنیم. محیط رستوران شیک و تمیز هست و با سلیقه چیده شده. فضای رستوران کوچیکه و تعداد میزها محدود که طبیعتا آخر هفته ها زود پر میشه. رفتار پرسنلش هم بسیار مودبانه بود. زمان آماده کردن غذاها یک مقدار طولانی بود (باتوجه به این که وسط هفته بود و به جز ما تنها یک خانواده ی دیگه اون جا بودن). بعد از حاضر شدن سفارش ما غذاهارو آوردن که شامل دو تا پیتزا، نون سیر و استیک بود. پیتزاهای زعفرون عادی بود. نکته ی خاصی نمیشه در موردش گفت همه چیزش مناسب و به جا بود و عیب یا مزیت خاصی نسبت به جاهای دیگه نداشت. نون سیرش اما خیلی خوب بود و یکی از بهترین نون سیرهایی بود که تا الان خوردم. استیکش هم اون جور که از قبل نسبت به عکسایی که دیده بودم و ذهنیت داشتم ضعیف تر بود. خیلی خوش طعم نبود و معمولی بود و در کل گوشتش چنگی به دل نمی زد.
قیمت هاشون هم مناسبه. فضاش کاملا برای یک شام دست جمعی خانوادگی مناسبه. در کل توصیه می کنم حداقل یک بار تجربه کنید زعفران رو.

آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

حاج حسین

13 نقد

خاطره ی بد!

فقط یک بار به کبابی حاج حسین رفتم و احتمالا اولین و آخرین باری بود که رفتم. نمی دونم اون شب اون جوری بود یا همیشه همون جوری هست! کیفیت کوبیدش بسیار متوسط و معمولی بود که احتمالا قوی ترین بخش غذاش بود! دوشی که برامون آوردن به هیچ وجه دوش نبود و فقط گوشت پرچربی بود، شاید 90 درصد مشتری ها فرق گوشت دوش رو با گوشت پرچرب معمولی متوجه نشن و اصلا هم براشون مهم هم نباشه ولی در هر صورت عده ی زیادی از کبابی هایی که به جای دوش واقعی گوشت چرب به مشتری میدن به شعور مشتری توهین می کنن. نونی که آورن قدری کهنه شده بود و با تعاریفی که از این کبابی شنیده بودیم اصلا همخوانی نداشت، خیلی از رفتار پرسنل و نگاه هایی که به جمع ما می کردن خوشمون نیومد و قیمت ها هم جدای از کیفیت اصلا با حجم غذا هم خوانی نداشت به طوری که همین حجم و کیفیت غذا در محل هایی مشابه از نظر فضا و محله(که البته شناخته شده و معروف نیستن) با نصف و حتی کمتر از نصف این قیمت فروخته میشن.

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

کارن

6 نقد

بهترین و بدترین!

چند شب پیش برای اولین بار به رستوران کارن رفتم، بارها تعریفشو شنیده بودم و بعد از مدت ها بالاخره شرایط جور شد که به رستوران کارن بریم. چیزهایی که برای اولین بار توجه شما رو جلب می کنن، اول بزرگی فضا هست و دوم صدای موسیقی ... ما در قسمت سنتی رستوران و بنا به خواست خانواده در نزدیکی خواننده نشستیم. اگر اهل موسیقی (از این نوعش باشید) از رستوران کارن لذت می برید ولی اگر جواب منفی باشه، شاید بهتر باشه با تمام خوبی هاش قید کارن رو بزنید، ما حدود 2 ساعت ونیم اون جا نشستیم و در کل این مدت گروه موسیقی مشغول پخش آهنگ و خوندن بودن که دقیقا فضایی مشابه فضای مجالس عروسی رو برای آدم تداعی میکنه... ما هم فست فود سفارش دادیم و هم کباب... قارچ سوخاری، پیتزا، کباب کوبیده، کباب چنجه. کیفیت فست فودش تقریبا معمولی بود و به ذائقه ی شما بستگی داره مثلا قارچ سوخاریش خیلی اسپایسی هست که به شخصه خوشم نیومد، ولی کباب هاش واقعا عالی هستن، هم از نظر حجم و هم از نظر کیفیت واقعا عالی بودن و نان تازه ای که خودشون میپزن رو برای شما میارن و هر چند باری هم که درخواست کنین بدون هزینه ی اضافی برای شما باز هم نون میارن ، با وجود خیلی بزرگ بودن فضا ولی سرویس دهی و برخورد خدمه خیلی خوب بود و خود مدیریت رستوران دائما در حال نظارت به کار خدمه هست، بارها درخواست سس و نون کردیم که به سرعت برای ما آوردن، قیمت ها هم به نسبت خدماتی که میدن بسیار مناسب هست ... در کل اگر با موسیقی این مدلی مشکلی ندارید، قطعا از کارن خوشتون میاد، چون مطمئنا غذاهاش رو می پسندید

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

امیر

8 نقد

چیکن

اسم فست فود امیر رو که می شنوم، شلوغی و جمعیت زیاد به ذهنم میاد. کلا این جمعیت و شلوغ بودن نهایت تاثیر رو روی فست فود امیر گذاشته، به این شکل که کیفیت غذاش غیر قابل پیش بینی شده. من بهترین و بدترین چیکن عمرم رو توی این فست فود خوردم! یکی از نقاط قوت امیر سلاد بارشه، تنوع خوبی داره که توی سایر فست فودهای رشت کمتر مشابهش پیدا میشه، قیمت غذاهاش بسیار مناسبه، مخصوصا اگر چیکنش رو انتخاب کنین و در صورتی که بخواین عده ی زیادی رو به یک فست فود ببرین و با کمترین قیمت همه رو راضی برگردونین (یا حداقل حداکثر رو) امیر رو به شما پیشنهاد میدم و البته فراموش نکنید که زمانی برید که نسبتا خلوت باشه.

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

لیرو

13 نقد

کافه یا قلیان سرا ، مساله این است !

از بیرون مشخص نیست ولی وقتی وارد میشین متوجه میشین که چه محیط جذابی داره ... نورپردازی بسیار زیبا و دکور متناسب ، مبل هایی بسیار راحت که این روزها توی کمتر جایی میشه پیدا کرد ... تقریبا به هر قصدی میشه رفت ، نهار ، شام ، قرار عاشقانه ، قلیان کشیدن و ... ولی چند نکته ی منفی داره ... اول از همه این که تهویه هوای مناسبی نداره و اگر کلا اهل دود نیستید یک مقدار آزاد دهنده هست چون دود سیگار و قلیان اون هم نه یکی دو تا ، شاید چند ده تا (توی زمان های شلوغی) اون جا رو پر می کنه ... کیفیت غذا کاملا معمولی هست و به نظر میاد آشپز حرفه ای درستش نکرده ، البته طعم خوبی داره و معمولیه ولی حجم غذا بسیار کم هست و توقع نداشته باشید که با یک پرس غذاش سیر بشید ! در کل لیرو رو برای کسانی پیشنهاد می دم که بیشتر دنبال محل مناسبی برای نشستن و صحبت کردن می گردن و میخوان در کنارش چیزی هم میل کنن یا قلیانی هم بکشن ... برخورد عوامل هم خوب هست ولی بعضا به خاطر شلوغ شدن ممکن هست زمانی که چیزی نیاز دارید براتون نیارن ! حتی اگر چند بار هم بگید ! قیمت ها هم معمولی و تا حدودی نسبت به کیفیتش بالاست

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

بارسا

12 نقد

ستاره ای رو به افول!

سال 91 شاید بهترین فست فود رشت بود ... کیفیت غذای عالی ... قیمت با توجه به کیفیت متوسط و منویی متنوع ولی به مرور زمان در عین این که شاید بیشترین افزایش قیمت هارو بین فست فودی هایی که من میرم داشته ولی کیفیتش به پایین ترین حد ممکن رسیده ... با وجود خاطرات خوبی که با دوستان توی این فست فود دارم ولی احتمالا تا خبر بهبود کیفیتش رو نشنوم دیگه اون جا نمیرم ... کیفیت بعضی از غذاهاش به درجه ای رسیده که از پست ترین و نامرغوب ترین متریال برای پختش استفاده می کنن ، آخرین دفعه ای که رفتم (اوایل آذر 93) بارسا برگر رو سفارش دادم ، ساندویچ نپخته ای رو برام آوردن که حتی مواد داخلش با چیزی که توی منو نوشته بود همخوانی نداشت و خود خدمه نمی دونستن این چی هست ! بارسایی که در اولین سال افتتاحش حداقل در بین دوستان من به خاطر پیتزا یونانی استثناییش محبوب شد امروز از ارزون ترین کالباس و سوسیس برای پختش استفاده می کنه ... با زیاد شدن مشتری ها و شلوغ شدن بارسا هم اولین چیزی که مشتری رو آزار میده نگاه پرسنل هست که جوری نگاه می کنن که غذات رو بخور و فقط زودتر برو !

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر

مادر

2 نقد

فقط برای دوش !

چند روز پیش برای بار دوم به رستوران مادر رفتم ، چون همراه دوستام بودم می ترسیدم که شاید مثل دفعه ی اول غذاش خیلی خوب از آب در نیاد ولی به محض دیدن و چشیدن غذا ، نگرانیم رفع شد ... عالی بود
اول از فضاش بگم ... اصلا توقع جای شیک نداشته باشین ... صرفا ساده ترین فضا و اون هم بسیار کوچیک هست (نصف آشپزخونشون هم نیست) که فقط بشینی و غذاتو بخوری ... اگه یک بار تجربه کنین متوجه میشین که غذایی که بیرون میده چند برابر غذایی هست که توی محل سرو میکنه.
و اما اصل کار، غذا، دو بار دوش رو امتحان کردم ... واقعا عالی بود، خیلی از رستوران ها صرفا گوشت پرچرب رو به جای دوش میدن به مشتری ولی دوش مادر واقعا دوش بود :) ، سلطانیش رو هم یک بار تجربه کردم که اون هم خوب بود و فقط نقطه ضعفش کباب کوبیده اش بود که کیفیتش چنگی به دل نمیزد ... کباب ترش رو هم تست کردم ، به شخصه کباب ترش رو با رب انار فراوون می پسندم و کباب ترش مادر رو نپسندیدم ، سلیقه ای هست
از نظر سرویس هم خوب بود، همراه با سرویس نان و خیار و دَلار و پیاز و ترشی و یک آدامس دارچینی میدن
مشتری مداریشون هم بد نبود ولی هر دو باری که رفتیم توی حساب و کتاب اشتباه کردن !
ختم کلام می تونم بگم که اگر کباب دوش مادر رو ازش بگیری ، یک رستوران معمولی ازش باقی می مونه ولی دوشش یکی از بهترین دوش هایی هست که می شه تجربه کرد
حجم غذا ها هم مناسب و کاملا سیر می کنه ، قیمت هم با توجه به کیفیت و حجم غذا خوب است
اگر از طرفدارای دوش هستید ، حتما امتحان کنید ...
به شخصه از این به بعد فقط هر وقت دوش بخوام میرم مادر

کیفیت غذا
سرویس‌دهی
محیط
قیمت
برخورد پرسنل
آیا این نقد از نظر شما مفید بود؟ بله
بیشتر