ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

قوانین سایت

 

از اینکه قرار است بزودی شما را در جمع خود ببینیم خوشحالیم.

جهت انسجام بخشیدن به عملکرد وب سایت شکم سلام، حرکت در مسیر نقد سازنده و امکان استفاده از امکانات سایت برای همه اقشار جامعه، قوانینی وضع شده که در ذیل از نظر خواهید گذراند.

1.    توجه داشته باشید کلیه اصول شکم سلام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران  است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
2.    جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است مطالب غیر ضروری را در نقدتان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را لحاظ کنید.
3.    با توجه به ساختار بخش نقدها، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از بخش [تماس با ما] سایت استفاده نمائید.
4.    تنها نقدهایی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمائید.
5.    کاربران ارسال کننده نقد موظف به استفاده از ادبیات محترمانه هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نقد کاربر می شود.
6.    با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نقدهای خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت های دیگر خودداری نمایند.
7.    تنها نقدهایی که مرتبط با رستوران مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث های متفرقه و غیر مرتبط با آن رستوران خودداری نمایید.
8.    ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن، آدرس ایمیل یا سایت در قسمت نقد ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نقدهای خود خودداری نمایید.
9.    کاربران در نظر داشته باشند که شکم سلام، ویرایش نگارشی نقد کاربران را حق خود می داند اما سایر ویرایش هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می شود، قبل از ثبت نقد، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

نکته : از آنجایی که توضیحات مربوط به رستوران توسط مدیران رستوران نوشته می شود، وب سایت شکم سلام صحت توضیحات را تایید و یا تکذیب نمی کند.

 با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.
امیدواریم با به کارگیری این قوانین بتوانیم خدماتی درخور شأن شما عزیزان ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود در بخش [تماس با ما] ما را در ارائه سرویس بهتر یاری نمائید.