ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

بستنی ساز کمپرسور دار دلونگی

بستنی ساز کمپرسور دار دلونگی

تازه ها اتاق خبر

حتماً تا حالا ، بارها از خودتان سوال کرده اید که بستنی های خوشمزه ای که از مغازه می خرید و نوش جان می کنید، چطور تهیه میشوند؟

در گذشته نه چندان دور، زمانی که هنوز دستگاه های صنعتی اختراع نشده بود، برای تهیه بستنی، مواد را داخل یک ظرف می ریختند و بعد ظرف را داخل یک ظرف بزرگتر گذاشته و همزمان با چرخاندن ظرف داخلی، مواد داخلش را دائماً هم می زدند و این کار را آنقدر تکرار می کردند تا همه مواد سفت شده و بستنی آماده شود.

با استفاده از بستنی ساز دلونگی می توان بستنی دلخواه را با مواد تازه و بهداشتی تهیه نمود. حتی اگر رژیم غذایی خاصی دارید می توانید از مواد رژیمی و بدون قند برای تهیه بستنی استفاده نمائید.

 

بستنی ساز دلونگی

 

مشخصات بستنی ساز کمپرسور دار دلونگی Delonghi :


این دستگاه با توان 230 مجهز به کمپرسور داخلی برای حفظ دمای پائین می باشد. این بستنی ساز دارای سه عملکرد است که عبارتند از تهیه بستنی، فقط مخلوط کردن و فقط خنک سازی. از مشخصات بستنی ساز دلونگی می توان به دو ظرف جدا شدنی از جنس استیل ضدزنگ اشاره کرد. این ظرف ها دارای ظرفیت 1.2 لیتر می باشند که گنجایش لازم را برای تهیه 700 گرم بستنی خوشمزه دارند.

 

 بستنی ساز دلونگی

 

درپوش شفاف ظرف بستنی ساز دارای دریچه غیر قابل نفوذ از هوا می باشد که موجب حفظ برودت دورن ظرف می گردد. بستنی ساز دلونگی دارای پایه و چرخ پلاستیکی است که از لرزش دستگاه در هنگام کار کردن جلوگیری می کند. کفچه ، ظرف و درپوش را می توان داخل ماشین ظرفشویی شستشو نمود. همراه بستی ساز ملاقه مخصوص سرو کردن ارائه شده است.

 

بستنی ساز دلونگی

 


دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.