ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

شبی با برندگان مسابقه جام جهانی با شکم سلام

شبی با برندگان مسابقه جام جهانی با شکم سلام

تازه ها جشنواره

بعد از 50 روز رقابت برای پیش بینی نتیجه مسابقات جام جهانی 2014 جشن اهدای جوایز برندگان جام جهانی با شکم سلام روز شنبه 18 مرداد 93 با حضور برندگان برگزار شد. در این روز 10 نفری که بهترین امتیاز ها را گرفته بودند دعوت شدند و جوایز به این عزیزان اهدا شد.

 

 

 

 

 

جام جهانی با شکم سلام


اسپانسرهای این مسابقه گروه مبلمان گل بند، لبنیات تنها و 10 تا از رستوران برتر گیلان بودند که یکی از رستوران ها به دلیل عدم همکاری از لیست اسپانسرها حذف شد. به همین دلیل به برنده اول جناب آقای میلاد ستوده 9 تیکت میز شام 2 نفره، به همراه 1 عدد مبل 1 نفره گل بند و 500 هزار تومان بن خرید محصولات لبنیاتی تنها اهدا شد.

نفر دوم جناب آقای امین صفری 7 تیکت میز شام 2 نفره، به همراه 1 عدد مبل 1 نفره گل بند و 250 هزار تومان بن خرید محصولات لبنیاتی تنهارا برنده شدند.


جام جهانی با شکم سلام


برنده سوم ما جناب آقای امیر کمالی بودند که از استان فارس شرکت کرده بودند و برنده ششم جناب آقای مهدی افرا از استان خوزستان بودند که متاسفانه نتونستن تشریف بیارن و در جشن اهدا جوایز شرکت کنند ولی جوایز این عزیزان محفوظ است و هر وقت خواستن تقدیم حضورشون خواهد شد.

با توجه به اینکه 9 رستوران در لیست اسپانسرها بودند، و جوایز نفر چهارم تا دهم 1 میز شام دو نفره بود، تصمیم گرفتیم انتخاب رستوران از طریق قرعه کشی تعیین شود.

پس، لیست رستورانها را وارد  نرم افزار قرعه کشی کردیم و به ترتیب از نفر چهارم قرعه کشی انجام شد و جوایز به شکلی در زیر از نظر خواهید گذارند، مشخص شد.

نفر چهارم سرکار خانم سحر بودند که به قید قرعه رستوران بابک را برنده شدند.

نفر پنجم سرکار خانم مستانه و همسرشون آقا مهیار برنده ی نهم ما که این عزیزان میهمان رستوران چوبی و رستوران پرستو (صومعه سرا) خواهند بود.


جام جهانی با شکم سلام

جام جهانی با شکم سلام


 برای رستوران لیرو قرعه به نام خانم ثمر عزیز -برنده هفتم ما- افتاد و نفر هشتم جناب آقای امید دانشرو بودند که به شانسشون میز 2 نفره رستوران پاستا را برنده شدند.


جام جهانی با شکم سلام

 

و در آخر برنده نهم ما جناب آقای مرتضی طاهری بودند که خانم آیدا فتحی به نمایندگی از ایشون حضور داشتند که برنده 1 میز شام 2 نفره در رستوران دانژه شدند.

 

جشن ما با گرفتن چند عکس یادگاری با این عزیزان به اتمام رسید و خاطره خوبی برای همه ما رقم خورد. 


جام جهانی با شکم سلام

 

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.