ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

رستوران های شگفت انگیز دنیا (قسمت اول)

تازه ها ترین ها


1- رستوران ایتاها – مالدیو
ویژگی خاص: اولین رستوران زیر آب جهان که به سبک آکواریوم ساخته شده و 16 متر زیر اقیانوس هند بین صخره های مرجانی قرار دارد. می توانید در حین غذا خوردن، راهرو های چوبی زیبا و موجودات زنده ای که در اطراف شما شنا می کنند!
پیشنهاد سر آشپز: خرچنگ به همراه سس قارچ و موز و فلفل قرمز و ریحان خرد شده.

 

 


2- غذاخوری ساب کالچر- سان فرانسیسکو

ویژگی خاص: این رستوران یکی ازجالبترین رستورانهای زیرزمینی در سان فرانسیسکو است. این رستوران در واقع همانند قهوه خانه های قدیم ایران، تنها برای صرف غذا نیست، بلکه مکانی برای معاشرت و صحبت با دوستان و سایر مشتری ها است.  منوی این رستوران مدام در حال تغییر است. اما یکی از محبوب ترین غذاهای آن، خوراک ماهی تون محلی با گوجه فرنگی تازه و سرکه سفید است.

 

 

3- کیلینیک – سنگاپور
ویژگی خاص: مواد غذایی در اینجا از طریق تکنیکهای خاص علمی برای تولید سس ها و مواد منحصر به فرد به کار می روند و از طریق سرنگ و لوله های سرم در اختیار مشتریان قرار می گیرند. آشپز خانه کاملا شبیه به اتاق عمل و سر آشپزها شبیه پزشک و پرستار هستند و از همه جالبتر اینکه منو روی میزهای جراحی فولادی و صندلی های چرخ دار با روکش طلا سرو می شود!
پیشنهاد سر آشپز: سوپ با زیتون و رشته فرنگی.

 


4- رستوران باگر: نورنبرگ آلمان
ویژگی خاص: یک رستوران کاملاً اتوماتیک با تعداد اندکی پرسنل و در عوض ماشین آلات بیشتر. مشتریان از طریق صفحه نمایش لمسی منوی غذای خود را انتخاب می کنند و تا زمانی که غذا از طریق دستگاه اتوماتیک از راه می رسد می توانند از ایمیل و اس ام اس استفاده کنند!
پیشنهاد سر آشپز: پن کیک پر شده با گوشت قیمه و کلم ترش.

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.