ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

با برندگان قرعه کشی شکم سلام در رستوران چوبی

با برندگان قرعه کشی شکم سلام در رستوران چوبی

تازه ها جشنواره

 با عرض سلام و تبریک عید نوروز به همه ی شما همراهان عزیز شکم سلام، باید اعتراف کنم که موضوع قرعه کشی ماهیانه شکم سلام یکی از لذت بخش ترین بخش کل داستان موسسه ی شکم سلام است. چون علاوه بر اینکه در شب اهدای جوایز با دوستان جدیدی آشنا می شیم، خودمون هم از جایزه بهرمند می شیم! خلاصه اینکه جاتون خیلی خالی...

 

قرعه کشی وب سایت شکم سلام

 

امشب هم مثل ایام گذشته، برندگان ما می تونستند که بهمراه خودشون یکی از عزیزترین افراد زندگی شون رو همراشون به رستوران بیارن تا در شادی امشب، با هم سهیم باشن.
فیروزه فلک باز، برنده ی قرعه کشی یکی از همکلاسی های دانشگاه ش رو دعوت کرده بود و تصمیم گرفت امشب رو با این دوستش تقسیم کنه.
ولی دنا دلپذیر در مقابل گزینه های بسیار زیادی که بهش پیشنهاد شده بود، ترجیح داد بهمراه کسی که خیلی براش عزیز، در برنامه امشب حضور داشته باشه در تصاویر می بینید;)

 

برندگان قرعه کشی وب سایت شکم سلام


در ضمن امشب ما یه میهمان ویژه هم داشتیم؛
آقای شنوفی، مدیر داخلی هتل بزرگ گیلان هم به ما افتخار داده بودن و به عنوان میهمان افتخاری در برنامه امشب ما حضور داشتن، که با تعریف کردن چند تا خاطره بامزه امشب ما رو قشنگ تر کردند.

جای همه خالی بود. امیدواریم بزودی شما رو هم در جمع برندگان مسابقات و قرعه کشی های شکم سلام ببینیم.
در صورت تمایل به شرکت در مسابقات، قرعه کشی ها و جشنواره های وب سایت شکم سلام و آگاهی از تخفیفات رستوران ها می تونید در وب سایت ما بصورت رایگان عضو بشید و از مزایای ثبت نام بهرمند بشید.

به امید دیدارتان در آینده ای نزدیک.

کاربر firoozeh falackbaz 2 سال پیش

ممنونم از شما و تیم خوبتون!!!

کاربر فرید گل بند 3 سال پیش

ممنون از پذيرايي خوبتون شكم سلامي ها