ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

آشپز آهنی که می تونه 2000 مدل غذا بپزه!

آشپز آهنی که می تونه 2000 مدل غذا بپزه!

تازه ها اتاق خبر

این روزها که لحظه به لحظه ی آن لبریز شده از اخباری که درباره تاثیرات تکنولوژی بر بًعدهای مختلف زندگی بشر می گوید، شاید شما هم مثل من بعد از خواندن عنوان این خبر خیلی شگفت زده نشوید. اما، بعد از اندکی تأمل و تجسم کردن -با چاشنی مقداری خیال پردازی- تغییراتی که ممکن است بعد از ارائه این محصول به بازار رخ دهد بهت زده شوید. تصور کنید روزی را که به رستورانی رفته و بیف استراگانف سفارش می دهید و هنگام خوردن غذا دقیقا همان طعم و مزه ای را حس کنید که در رستوران های دیکر تجربه کرده اید.

از آنجایی که ذائقه آدم ها با یکدیگر متفاوت است، خدا نیاورد آن روز را که غذایی که در گذشته غذای مورد علاقه تان بود، حالا دیگر صفای گذشته را ندارد!

 

این سرآشپز آهنی توسط Moley Robotics درست شده و تا کنون فقط می تواند سوپ خرچنگ بپزد ولی در زمان عرضه شدنش به بازار (احتمالا در سال 2017) قرار است 2000 نوع غذا را در بر بگیرد و توانایی طبخ همه ی آنها را داشته باشد.

همراه با این ربات برنامه ای طراحی خواهد شد که بر روی موبایل هوشمند نصب می شود که از طریق آن غذای دلخواه خود را انتخاب کرده و آشپز آهنی به کمک مهارت هایی از قبیل هم زدن، تنظیم کردن دمای فر یا گاز، نگه داشتن پارچ و ... که در آن تعبیه شده غذای دلخواهتان را می پزد!

 

 

 

 

منبع: www.independent.co.uk

مطالب مرتبط

قهوه جوش
قهوه جوش

15 فوت و فن ساده برای خوردن قهوه ای دلپذیر :     دم کردن یک فنجان قهوه یا آماده کردن یک لیوان قهوه آماده شاید کار چندان سختی به نظر نرسد. یکی دو قاشق نسکافه، کمی شکر و کافی میت آب جوش و کار تمام است. اوه ببخشید. شما لذت قهوه ناب را ترجیح می دهید. چند قاشق قهوه خوشبو، کمی آب و شکر، شعله ملایم گاز و بالاخره یک  فنجان خوش طعم و خوش عطر قهوه عالی! اما همیشه همه چیز به این سادگی نیست. گاهی نکات بسیار ساده ای از قلم می افتد و فراموش می شود که باعث بد شدن مزه یا پایین آمدن کیفیت قهوه مان می شوند. برخی نکات به ظاهر ساده هم هستند که با اجرای آن یک قهوه عالی ...

ادامه
دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.