ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

یک بهار، یک صبحانه با دو در یک

یک بهار، یک صبحانه با دو در یک

تازه ها گشت و گذار

یک روز خوب بهاری را با صبحانه تازه تاسیس کافی شاپ دو در یک آغاز کردیم. فست فود دو در یک قبل از سال جدید به رستوران بزرگی نقل مکان کرد و به سرعت کافی شاپ دو در یک هم در طبقه دوم آن آغاز به فعالیت نمود.

 

یک بهار، یک صبحانه دو در یک

فضای سبز طبقه اول و فضای آبی طبقه دوم، زیبایی ویژه ای به رستوران بخشیده و سلیقه خوب به کار رفته در چیدمان رستوران بسیار لذت بخش است. پس از خوشامد گویی صاحب رستوران به سمت میز و صندلی های قشنگ رستوران رفتیم و از فضای روشن رستوران و دیزاین آن لذت بردیم.

یک بهار یک صبحانه با دو در یک

قسمت صبحانه منوی کافی شاپ شامل چهار آیتم می باشد؛ کروسان پنیر و ریحان، کروسان املت، بشقاب مخصوص ۱×۲ و پن کیک نوتلا. سفارش ما شامل کروسان املت و بشقاب مخصوص ۱×۲ بود. 

خوشبختانه از زمان سفارش تا آوردن آن زیاد طول نکشید. غذا ها در ظروف زیبا با دیزاین قشنگی سرو شدند. کروسان املت شامل سبزیجات مختلف متشکل از فلفل دلمه ای، نخود فرنگی، ذرت و گوجه فرنگی و ... می باشد که مزه خیلی خوبی داشت. کروسان هم نان مخصوصی ست که طعم آن متفاوت و خوشمزه بود. بشقاب مخصوص هم یک سینی حاوی تمام مزه هاست؛ تست نیمرو، نان و پنیر، ژامبون، میوه، آب آلبالو و آب آناناس، پنیر و کره، سوسیس و سبزیجات است. تمام غذا ها خوش طعم و تازه بودند، شاید تنها نکته وارد بر این میز صبحانه، نان سنگکی بود که همراه غذاهای فرانسوی سرو شد و با این خوراک همخوانی نداشت. همچنین با توجه به مواد تازه اولیه غذاها انتظار می رفت که نان داغ و تازه بر سر میز قرار بگیرد که متاسفانه اینطور نبود.

 

یک بهار، یک صبحانه با دو در یک

 

یک بهار، یک صبحانه با دو در یک

اینترنت وایرلس کافی شاپ قابل استفاده است و فضای آرام و نظم آن کاملا مناسب قرار های کاری و خانوادگی می باشد. اگر تا به حال صبحانه ۱×۲ را امتحان نکردید شدیدا توصیه می شود یکی از روز های بهاری تان را با آن آغاز کنید.

 

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.