ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

معجزه عطر درمانی با میوه ها و سبزیجات

معجزه عطر درمانی با میوه ها و سبزیجات

تازه ها بشقاب سبز

 

با عطر درمانی لاغر شوید :

بوی سیب و یا بوی غذای خوشمزه : با استشمام بوی غذای دلخواه یا بویی که دوست دارید می توانید به میل شدیدتان به خوردن غذای آماده و یا اضافی غلبه کنید. طبق نتایج یک مطالعه استشمام بوی موز، سیب سبز یا نعناع توسط افراد چاق هنگامی که به شدت هوس خوردن ساندویچ و یا پیتزا کرده بودند، بیشتر از افراد چاق گروه مورد مطالعه دیگر به لاغر شدنشان کمک کرده است. درپایان مطالعه، افراد گروه اول بیشتر وزن کم کرده بودند.

این روش را امتحان کنید!!

اگر تصمیم به لاغری دارید یا میخواهید جلوی بی موقع غذا خوردنتان را بگیرید همیشه یک شیشه از بوی دلخواه و یا کمی از گیاه مورد علاقه تان را همراه داشته باشید و به جای خوردن میان وعده آن را ببویید. طب آیورودا معتقد است یه جای خوردن مسکن قبل از خواب کمی روغن رزماری و یا نعناع را ببویید.

 

معجزه عطر درمانی

 

عطر درمانی و رفع اضطراب :

بوی پرتقال یا بوی اسطوخودوس : مقداری اسانس پرتقال و یا اسطوخودوس را به دستگاه بخور اضافه کنید و آنرا در محل کار و یا اتاق استراحت تان قرار دهید و از آرامشی که ایجاد می کند نهایت استفاده را ببرید. روش دیگر دم کردن چای سبز و یا سیاه به همراه دارچین است، پس از ریختن چای در فنجان و خنک شدن آن زمانی که آماده نوشیدن است کمی آب پرتقال طبیعی به آن اضافه کرده و میل کنید.

دفعه بعد که میخواهید یک دستورالعمل پیچیده یاد بگیرید و یا وقتی قرار است برای امتحانی آماده شوید کمی اکلیل کوهی (رزماری) استشمام کنید. در نوشته های قدیم مثل آثار شکسپیر نیز به خاصیت یادآوری رزماری اشاره شده است.

گلدان درس خوان!!

این روش را امتحان کنید: یک گلدان اکلیل کوهی تازه تهیه کرده و هر از گاهی آن را برای تقویت حافظه استشمام کنید.

 

معجزه عطر درمانی

 

عطری که دقیقا مشابه استامینوفن عمل می کند :

بوی نعناع یا بوی رزماری و یا دارچین تازه : این روش برای سردردهای میگرنی یا دردهای عصبی که دلیل خاصی ندارند توصیه می شود. به جای مصرف مسکن در هنگام درد کمی رزماری و یا نعناع ببویید و یا محل درد را با دارچین تازه پانسمان کنید.

نویسنده : سرکار خانم نسترن قربانی

 

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.