ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

صبحانه گردی

صبحانه گردی "رستوران پاستا"

تازه ها رستوران گردی

درود! و باز هم صبحانه گردی با شکم سلام، این بار در رستوران پاستا…

یکی از صبح های پاییزی نیمه آفتابی، تصمیم گرفتیم صبحانه کاری به اصطلاح خارجی میل کنیم، و چه مرجعی بهتر از شکم سلام! پس از جستجو و دیدن منوی رستوران ها قرعه به نام رستوران پاستا افتاد. با توجه به تجربیات قبلی اول با رستوران تماس گرفتیم و میز رزرو کردیم سپس به سمت پارک شهر حرکت کردیم و از دیدن پاییز پارک حض بردیم، در انتهای خیابان کنار پارک (خیابان ملت)، رستوران کوچک پاستا قرار دارد. طبق معمول هنگام ورود با برخورد خاص و محترمانه مدیریت رو به رو شدیم و با ذکر نامی که رزرو کردیم، ما را به سمت میز هدایت کردند. با توجه به اینکه وسط هفته بود، مدام میز ها رزرو می شدند و رستوران مشتری های زیادی داشت. 

 

صبحانه گردی

 

منوی رستوران پاستا شامل صبحانه ایرانی، آمریکایی، آلمانی، ایتالیایی و املت های متنوع می باشد. انتخاب ما املت یونانی و املت چیکن بود، در کنار آن نوشیدنی هایی مثل شیر، آبمیوه طبیعی و چای را می توانستیم انتخاب کنیم. زمان آماده سازی صبحانه تقریبا بیشتر از رستوران های دیگر طول کشید، از آشپزخانه شیشه ای مجاور می شد دید که همه مواد لازم همانجا طبخ می شوند. 

بشقاب املت چیکن از یک تکه سینه مرغ به فرم شنیستل، سس قارچ، سیب زمینی سرخ شده، دو عدد تخم مرغ نیمرو و دورچین خیار، گوجه و زیتون تشکیل می شود. املت یونانی هم شامل یک تکه گوشت شبیه کتلت اما با طعم نوستالژیک کتلت که کاملا متفاوت با همیشه است، سیب زمینی سرخ شده، تخم مرغ نیمرو و همان دورچین هاست. طعم تک تک آن ها واقعا عالی بود و تازگی مواد اولیه از مزه آن ها کاملا پیدا بود.

 

صبحانه گردی

 

قیمت غذا ها مناسب با سرویسی است که ارائه می دهند و دامنه قیمت آن ها متفاوت است. اینترنت وایرلس رستوران قابل استفاده است و موزیک لایتی در حال پخش بود. نکته جالب سرویس دهی توسط مدیریت است برای همین بسیار حساس عمل می کنند و حواسشان به مشتری می باشد.

به شما پیشنهاد می کنیم صبحانه رستوران پاستا را امتحان کنید و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید ... 

کاربر نینل هونانیان 2 سال پیش

املت پنیرش عالی بود و خیلی خوشمزه! اما خوردن صبحونه رو در محل، برای کسی که فوبیای زنبور داره (در فصل بهار و تابستان) زیاد توصیه نمی کنم! چون همه جا هستن!!!! همونجا متوجه شدم که بخش صبحانه هم بیرون بر داره! خیلی جالب بود!