ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

صبحانه گردی

صبحانه گردی "رستوران خوان خان"

تازه ها رستوران گردی

درود بر شما! برای کافه گردی این بارهم صبحانه گردی را جایگزین کردیم و تصمیم گرفتیم صبح بارانی پاییز را با یک صبحانه کاری آغاز کنیم. ساعت 8 صبح جلوی رستوران نریمان واقع در خیابان سعدی حاضر شدیم، اما متاسفانه صبحانه آن ها حاضر نبود. به وبسایت شکم سلام سر زدیم و گشتیم به دنبال رستورانی که منوی آن شامل لوبیا کباب، املت و صبحانه ایرانی باشد. بین گزینه های موجود رای آخر به رستوران خوان خان تعلق گرفت.

 

صبحانه گردی

 

این رستوران بین جاده رشت و انزلی قرار دارد و از فضای بزرگی برخوردار است. ورودی رستوران با باغچه کوچکی تزیین شده واز بیرون نمای قشنگی را ایجاد کرده است. میز های داخل رستوران بزرگ و هشت نفره اند، برخلاف ظاهر رستوران از بیرون، فضای داخل بسیار ساده است و دیزاین خاصی ندارد. از منو کباب چنجه، لوبیا، املت با گوجه و بی گوجه(با رب) را سفارش دادیم. پرسنل های رستوران برخورد محترمانه ای دارند و هنگام گرفتن سفارشمان برای سرو چای سوال پرسیدند. 

 

صبحانه گردی

 

نان تافتون رستوران را خودشان می پزند و طعم خوبی دارد، به همراه نان دو ظرف خیار تازه و یک ظرف نارنج با آب معدنی برایمان آوردند و پس از مدت کوتاهی سفارش صبحانه ما آماده شد.

 

صبحانه گردی

صبحانه گردی

 

کباب چنجه طعم خوبی داشت، املت ها هم خوشمزه بودند و شاید تنها ایرادش پخت آنها با روغن جامد است که غذا را چرب کرده بود. لوبیا هم طعمش معمولی بود و شاید بتوان به آن از ده نمره، پنج داد.


صبحانه گردی

صبحانه گردی

 

رستوران به خاطر فضای بزرگ و سرو غذاها با مواد اولیه تازه، در روز کاری وسط هفته هم مشتری های زیادی داشت. نکته قابل توجه اینجاست که پرسنل و مدیریت برای مشتری ها ارزش قائلند و در مدتی که مشغول خوردن صبحانه بودیم چند بار به ما سر زدند. مجموعه افرادی که در رستوران خوان خان فعالیت می کنند، در تلاشند که مشتری رضایت داشته باشد و این احترام حس خوبی را در فضا به وجود می آورد. 

اینترنت وایرلس رستوران قابل استفاده است و نشستن در آن محدوده زمانی ندارد. قیمت غذاها مناسب است ولی در پایان حق سرویس دریافت می کنند. ما و شما باید با نقد درست و امتیاز دهی مناسب به این رستوران در وبسایت شکم سلام، کمک کنیم تا نقاط ضعف را از بین ببرند و محیط مناسبی را برای لذت بیشتر ایجاد کنند.

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.