ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

کافه گردی

کافه گردی "کافه لمون"

تازه ها رستوران گردی

درود بر شما کافه گرد های عزیز! کافه گردی این هفته را به کافه شیک و بزرگ لمون اختصاص دادیم. کافه لمون مدت کوتاهیست که آغاز به کار کرده اما اصلا شبیه یک کافه تازه کار به نظر نمی رسد. هنگام ورود به کافه عطر خوب چوب به مشام می رسد و نور خوبی به چشم می خورد. پس از طی پله ها با نرده های چوبی، با فضای بزرگ و قشنگ کافه لمون رو به رو شدیم.

 

کافه گردی

کافه گردی

 

یک قسمت از کافه شامل پنجره بزرگی می شود که به خیابان دید دارد و چشم انداز قشنگی برای کافه ایجاد کرده است. میز و صندلی های چوبی کافه هم چیدمان مناسبی دارند و بالای هر میز یک لوستر آویزان شده که نور خوبی را بر فضا حاکم می کند.

 

کافه گردی

کافه گردی

 

کافه دار محترم کافه لمون، پس از مدت زمان کوتاهی منوی کافه را برایمان آوردند، نکته جالب منو توضیحات همراه با خوراکی هاست که دقیقا از چه جزییاتی تشکیل شده و صفحه اول آن لیست کافی بار لمون نوشته شده که می توان با اضافه کردن آن ها قهوه دلخواهمان را سفارش دهیم. از داخل منو هات چاکلت، لاته، اسپرسو و کیک شکلاتی که به گفته خودشان تازه از فر در آمده بود را انتخاب کردیم. در طول مدت کوتاهی که منتظر سفارش هایمان بودیم از موسیقی ملایمی که در کافه پخش می شد لذت بردیم. نوشیدنی ها در ظروف قشنگی سرو شدند و طعم تک تک آن ها فوق العاده بود.

 

کافه گردی

 

کافه لمون دو بخش مجزا برای سیگاری ها و غیر سیگاری ها دارد که از ویژگی های مثبت کافه محسوب می شود. کافه فضای آرام و مناسبی برای قرار های کاری و خانوادگی دارد. قیمت آن به نسبت بقیه کافه ها بالاتر است برای همین شاید در لیست همیشگی کافه گردی قرار نگیرد.

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.