ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

دنت

دنت

تازه ها گشت و گذار

 

دانیل کاراسو در سال 1905 در سالونیکا به دنیا آمد، اجداد اسپانیائی تبار او پس از مهاجرت از اسپانیا بیش از چهار قرن بود که در سالونیکا زندگی می کردند ، اما سرانجام در سال 1916، ایساک کاراسو، جهت اقامت به اسپانیا بازگشت و سه سال بعد، در سال ۱۹۱۹ شرکت محصولات لبنی خود را با نام تجاری دنت در بارسلونا تاسیس کرد. دنت یک نام مستعار و به معنی دانیل کوچک است. ایساک کاراسو از آمار کودکانی که پس از جنگ جهانی اول از نارسائی های گوارشی رنج می بردند آگاه بود و تحت تاثیر تحقیقات الی ماچنیکوف، و با استفاده از مخمرهای انستیتو پاستور، اقدام به تولید ماست نمود و محصولاتش را با نسخه در داروخانه های بارسلونا عرضه کرد.

 

دنت

 

در سال 1923، پدر دانیل او را برای تحصیل در مدرسه بازرگانی E.S.C به مارسی فرستاد. دانیل پس از اخذ دیپلم، به توصیه پدر عمل کرد و به تحصیل در رشته باکتری شناسی پرداخت تا بتواند درک بهتری از مخمرها داشته باشد. او در نهایت تحصیلاتش را در انستیتو پاستور پاریس به اتمام رساند و درهمان سال های سخت بود که زیر بنای آینده دنت ساخته شد.

دانیل کاراسوی 25 ساله در سال 1929 دنت را به بازار پاریس عرضه کرد. دنت به لطف کیفیت محصولات، بسته بندی، نحوه ارائه و همچنین بهره گیری از تبلیغات موثری که بر تاثیر ماست بر سلامتی تاکید می کرد، رقبا را پشت سر گذاشت و فروش محصولات دنت در فرانسه رونق گرفت.

 

دنت

 

با حمله آلمان، در سال 1941، دانیل مجبور به ترک فرانسه شد. او دنت فرانسه را به نوربرت لافونته و دنت اسپانیا را به لوئیز پورتابلا واگذار کرد و یکسال بعد، پس از مهاجرت به ایالات متحده، دنت آمریکا را تاسیس کرد، در سال 1945، به اروپا بازگشت و همه انرژی خود را صرف بازسازی دنت فرانسه و اسپانیا نمود. او کم کم علاقه خود را به بازار ایالات متحده از دست داد و درسال 1959، دنت آمریکا را به یک شرکت آمریکائی به نام بیاتریک فود فروخت که سر انجام در سال 1981 به گروایز دنت واگذار گردید.

رشد دنت در اروپا بین سال های 1950 تا 1966، فوق العاده بود. در سال 1967، دنت با گروایز ادغام شده و شرکت دنت-گروایز تشکیل شد، که پیشتاز بازار محصولات لبنی تازه در فرانسه بود، اما اتفاقی که باعث شد دنت تبدیل به یک نام تجاری جهانی شود، ملاقات دانیل کاراسو و آنتونی ریبود در سال 1972 بود. یکسال بعد، آن دو شرکتشان را با هم ادغام کردند. دانیل کاراسو در 17 می سال 2009 در سن 103 سالگی چشم از جهان فروبست.

 

دنت

 

برند دنت در سال 1386 برای اولین بار توسط شرکت دنون سحر از ترکیه وارد بازار ایران شد، و پس از یک دوره رشد سریع محصولات دنت در بازار ایران، این شرکت مصمم به تولید داخلی در ایران گردید و در پی آن در سال 1390 کارخانه ای کاملا مطابق با استانداردهای جهانی دنون در سراسر جهان با 4000 متر مربع سالن و ظرفیت 5000 تن در سال، در قزوین افتتاح کرد.

 

دنت

 

برنامه توسعه کارخانه دنون سحر با بهره برداری از ماشین آلات پیشرفته و آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی تا امروز ادامه داشته و در حال حاضر چهار نوع محصول مختلف دنت نوشیدنی، دنت کرمی (پودینگ)، دنت کاراملی و دسر پاناکوتا در این کارخانه تولید می شود.

 

دنت

 

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.