ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

کافه گردی

کافه گردی "کافه جازوه"

تازه ها رستوران گردی

کافه گردی این هفته را اختصاص دادیم به کافه جازوه، کافه ارمنی های مقیم رشت. کافه جازوه کافه ای جمع و جور و صمیمی است و کافه دارهای مهربان آن لهجه خاصی دارند و باهم ارمنی صحبت می کنند. ظرفیت فضای داخل کافه حدود شانزده نفر است و بیرون کافه یک میز پنج نفره در کنار باغچه ای با حصار چوبی قرار دارد. ما در روز بارانی سراغ این کافه رفتیم که روی میز بیرون آن سایه بان نصب کرده بودند.

 

کافه گردی

 

هنگام ورودمان به کافه با جمعیت زیادی که روی یک میز تجمع کرده بودند مواجه شدیم و کافه حسابی شلوغ بود و ما یک میز چهارنفره انتهای کافه را برای نشستن انتخاب کردیم. روی هر میز شمع و منوی کافه با جلد مخملی قرار داشت، صفحه اول منو نکات خوبی اعم از بلند حرف نزدن داخل کافه و رعایت حقوق دیگران را به زبان خودمانی یادداشت کرده اند و همچنین این نکته داخل آن یادآوری شده که در صورت شلوغ بودن کافه مدت زمان نشستن در آن بعد از یک ساعت محاسبه می شود.  منو شامل نوشیدنی های گرم و سرد، بستنی، غذا و چند شیرینی و نوشیدنی مخصوص ارمنی می شود. قیمت خوراکی ها در رنج متوسط قرار دارد شاید بعضی از آن ها به نسبت بقیه کافه ها کمی بالاتر باشد.

 

کافه گردی

کافه گردی

 

سفارش های ما شامل شیر، کیک هویج گردو و گلاسه توت شکلات می شد. طی فرصت کوتاهی که منتظر بودیم کم کم کافه خلوت شد و آرامش کافه بسیار لذت بخش بود. کنار ورودی دکور کوچکی از وسایل دست ساز قرار دارد و بالای دکور یادداشت شده بخشی از هزینه حاصل از فروش این وسایل به موسسه محک برای کودکان مبتلا به سرطان پرداخت می شود که مثبت ترین نکته این کافه محسوب می شود. فضای داخل کافه دارای نور تقریبا کمی است و میز و صندلی های چوبی تیره هم تاریکی آن را تشدید می کند. لوستر های چوبی و پرده روی پنجره ای که به بیرون دید دارد به دنج تر شدن کافه کمک می کند .

 

کافه گردی

کافه گردی

 

سفارش هایمان در ظروف ساده و قشنگی سرو شد. کیک خانگی بسیار تازه، خوشبو و خوش طعم بود، کنار شیر هم شیرینی خرمایی خوش مزه ای قرار داده بودند، گلاسه توت شکلات هم طعم خوبی داشت و در کل از سفارش هایمان راضی بودیم. 

 

کافه گردی

 

روی دیوار کافه با چند دکور کوچک تزئین شده و خوشبختانه بخاطر کوچک بودن کافه اصلا با دکور شلوغش نکرده اند. در کل فضای کافه و موزیک ملایمی که در آن پخش می شود انرژی مثبت خوبی را به مشتری منتقل می کند.

 

کافه گردی

 

اینترنت وایرلس کافه قابل استفاده است و سیگار داخل آن ممنوع است اما در فضای بیرون آن سیگار آزاد می باشد. کافه دارهای کافه بسیار خونگرم اند و باعث می شوند این کافه را در لیست کافه گردی های دوباره خود قرار دهیم و به شما هم پیشنهاد می کنیم حتما به این کافه سر بزنید.

 

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.