ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

کافه گردی

کافه گردی "کافه پاییز"

تازه ها رستوران گردی

 

 

 

 

 

 

 

به تناسب فصل پاییز، کافه گردی این هفته را به "کافه پاییز" اختصاص دادیم. کافه پاییز در طبقه یازدهم مجتمع تجاری ایرانیان واقع است. کافه ای بر فراز خیابان و ساختمان های شهر با چشم اندازی متفاوت! 

 

کافه گردی

 

کافه پاییز، کافه نسبتا بزرگی ست که دارای مکان وی-آی-پی می باشد. در شبی که ما رفتیم کافه تقریبا خلوت بود و ما میز و صندلی چوبی جلوی پنجره بزرگ و سراسری کافه را برای نشستن انتخاب کردیم. منوی کافه پاییز که با طرحی از برگ های پاییزی روی آن به چشم می خورد را برایمان آوردند که شامل قهوه، بستنی، انواع نوشیدنی های گرم و سرد و انواع کیک می شود و غذا ندارد. شیرموز و هات چاکلت را از داخل منو سفارش دادیم. مدت زمان کمی که منتظر بودیم، لذت دیدن خیابان و ماشین ها از طبقه یازدهم را تجربه کردیم. به خصوص که هوا تاریک شده بود و نور زرد خیابان هارمونی قشنگی با نور زرد فضای داخل کافه ایجاد کرده بود.

 

کافه گردی

کافه گردی

 

در فضای کافه چند گلدان بزرگ گل قرار دارد و روی پیشخوان کافه که دکور آن محسوب می شود، لیوان ها و وسایل مربوط به کافه به شکل آراسته ای مرتب شده اند. همچنین موسیقی آرامی داخل کافه پخش می شد و میزان صدای آن بسیار مناسب فضای کافه بود.

 

کافه گردی

 

شیرموز و هات چاکلت را داخل لیوان های شیشه ای برایمان آوردند. به محض چشیدن هر دوی آن ها اولین طعمی که بسیار زیاد احساس می شد شیرینی بیش از حد شان بود. شیرموز هم آنقدر غلیظ بود که خوردن آن با نی اصلا امکان پذیر نبود. پس از سرو آن ها به دلیل شیرینی خیلی زیاد آب سفارش دادیم که یک آب معدنی کوچک با لیوان آوردند و بعد از حساب کردن متوجه شدیم که قیمت آن را دو برابر حساب کردند.

 

کافه گردی

 

از آنجایی که داخل منو قید شده یک ساعت نشستن در کافه به ازای هر نفر مبلغ 5000 تومان باید پرداخت شود، خیلی نمی تواند پاتوق جوانان باشد. سیگار داخل کافه آزاد نیست ولی اینترنت وایرلس آن قابل استفاده است. به دلیل مکان وی-آی-پی به نظر می رسد کافه مناسب قرارهای خانوادگی و دوستانه باشد فقط ای کاش کیفیت ارتقا پیدا کند و در مورد قیمت تجدید نظر شود.

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.