ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

کافه گردی

کافه گردی "کافه رشت"

تازه ها رستوران گردی

برای کافه گردی این هفته، سراغ کافه رشت رفتیم.  کافه رشت رو بروی پارک شهر (سمبل شهر رشت) قرار دارد. نمای کافه از بیرون با گلدان تزیین شده و پرده قرمز از داخل کافه توجه عابران را جلب می‌کند.

 

کافه گردی

 

کافه شامل دو طبقه می باشد. روی دیوار های آن قاب عکس هایی از خیابان های رشتِ قدیم قرار گرفته که با وسایل قدیمی مثل تلویزیون، ظروف، دوربین و ... تزیین شده و سقف چوبی طبقه پایین کافه شبیه خانه های قدیمی رشت، لوستر چوبی به آن آویزان شده است. در طبقه دوم کافه، کتابخانه ای که شامل کتاب و وسایل قدیمی می‌شود قرار دارد. 

 

کافه گردی

کافه گردی

 

جذاب ترین بخش کافه منوی آن است. کافه رشت، رشت ِ قدیم و اطلاعاتی از اقلیم آن را برای مشتری تصویر می‌کند. "مجله اختصاصی کافه رشت" نام منوی کافه است که علاوه بر نوشیدنی ها و ... که در کافه سرو می‌شود، جغرافیا و نقشه رشت نیز داخل آن موجود است و چند صفحه درباره محلات رشت توضیح می‌دهد که برای رشتی ها و غیر رشتی ها می‌تواند جالب باشد.

 

کافه گردی

 

در کافه، چای و کیک و شیرقهوه سفارش دادیم. در  مدت نسبتاً زیادی که طول کشید تا سفارش های مان را بیاورند به موسیقی بی کلام قشنگی که داخل کافه پخش می‌شد گوش دادیم و از عکس ها و وسایل داخل کافه لذت بردیم. سیگار فقط در طبقه دوم کافه آزاد است که یکی از حُسن های کافه جدا کردن قسمت سیگاری ها می باشد.

چای و کیک و شیر قهوه در ظروف قشنگی سرو شد. طعم چای و کیک خوب و رضایت بخش بود فقط چای کمی وِلرم بود. شیرقهوه هم طعم خوبی داشت اما تلخی آن شاید بیش از اندازه بود.

 

کافه گردی

 

طبقه پایین کافه، مناسب برای قرار های دوستانه و خانوادگی است و طبقه دوم آن کاملا برای تعداد زیاد و جشن ها مناسب است. نور و دیوار های سبز و زرد داخل کافه، محیط صمیمی و خوبی در آن ایجاد کرده است. کافه رشت اینترنت وایرلس ندارد به همین دلیل می توان با تمام حواس به خواندن و دیدن رشتِ قدیم پرداخت.

 

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.