ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

چاقوی برقی آ.ا.گ A.E.G

چاقوی برقی آ.ا.گ A.E.G

تازه ها اتاق خبر

چاقوی برقی آ.ا.گ با توان 180 وات و عملکرد بی صدا و لرزش فوق العاد کم طراحی شده است. این دستگاه خرد کردن انواع مواد غذایی از قبیل گوشت مرغ و ماهی را بسادگی برای شما فراهم می کند و برای مصارف خانگی بسیار مناسب می باشد. با داشتن این دستگاه حتی می توانید گوشتهای فریزری را درآورده و بلافاصله به تکیه های مورد نظر خرد کنید، و دیگر نیازی به صرف زمان نیست تا یخ آنها باز شود و سپس شروع به خرد کردن آنها کنید.

 

چاقوی برقی آ.ا.گ A.E.G

 

همچنین چاقوی برقی آ.ا.گ دارای 4 تیغه بلند به طول 26 سانتی متر می باشد که حدود 10 سانتی متر این تیغه ها داخل دستگاه رفته و قفل می شود و 16 سانتی متر دیگرش بصورت دندانه دار ساخته شده که بسیار تیز و برنده می باشند. به علاوه بایستی جهت استفاده 2 تای این تیغه ها را درون دستگاه گذاشت، زیرا با گذاشتن یکی از این تیغه ها درون دستگاه و استفاده از آن باعث خرابی و کاهش طول عمر دستگاه می شوید. این تیغه ها از سر به هم متصل شده و در حین کار به هیچ عنوان از هم جدا نمی شوند. با روشن کردن چاقوی برقی و عقب و جلو کردن تیغه ها مواد غذایی خیلی سریع تر و بهترخرد می شوند بدون اینکه بافتشان را ازدست بدهند و یا اکسیده شوند. 

این چاقو به سیستم امنیتی مجهز می باشد که وظیفه اش محافظت از سلامتی شما است. عملکرد این سیستم بدین گونه می باشد که با زدن دستگاه به برق و فشار کلید شروع (Start) متوجه خواهید شد که دستگاه روشن نمی شود در این لحظه بایستی دکمه ایمنی دستگاه را که دقیقا در زیر دسته تعبیه شده را فشار دهید تا چاقو برقی شروع بکار کند در غیر اینصورت به هیچ عنوان دستگاه کار نمی کند.همچنین دکمه جداسازی که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده می توان تیغه ها را عوض و یا جهت شستشو با یک اشاره از بدنه اصلی جدا نمود. در ضمن به همراه این دستگاه یک پایه پلاستیکی می باشد که می توان دستگاه را به همراه تیغه هایش بر روی دیوار نصب کرد تا همیشه در دسترس باشد.

 

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.