ورود از طریق فیس بوک

در صورتی که در فیس‌بوک یا گوگل عضو نیستید میتوانید از از طریق فرم زیر وارد شوید.

ثبت نام

مثال : رشت - کافی شاپ

پاپ کرن ساز پرینسس

پاپ کرن ساز پرینسس

تازه ها اتاق خبر

پاپ کرن ساز پرینسس

 

پاپ کرن یک میان وعده ی سالم، خوشمزه و کم کالری است و با استفاده از این دستگاه می توان این میان وعده ی سالم را در منزل به صورت تازه تهیه کرد. این دستگاه با توان 1000 وات قابلیت درست کردن یک ظرف 4.5 لیتری پاپ کرن از مقدار کمی دانه ذرت را در مدت زمان 3 دقیقه دارد.

 جنس ظرف پاپ کرن ساز نچسب می باشد که مانع از چسبیدن ذرت به سطح ظرف می شود. میله ی چرخان وسط ظرف از چسبیدن دانه های ذرت به ظرف جلوگیری می کند. همچنین چرخش میله موجب بالا رفتن پاپ کرن ها و جدا شدن دانه های ذرت از پاپ کرن ها و سریع تر باز شدن ذرت ها می شود. 

 

پاپ کرن ساز پرینسس

 

 ذرت داخل محفظه ی فلزی پاپ کرن ساز قرار می گیرد. درب شفاف واقع بر روی محفظه امکان مشاهده مراحل پخت ذرت ها را فراهم می کند. دیدن مراحل آماده شدن پاپ کرن بخصوص برای بچه ها می تواند بسیار جالب و لذت بخش باشد.جهت طعم دار کردن پاپ کرن ها می توان مقداری روغن و یا کره را همراه دانه های ذرت داخل ظرف ریخت. در هنگام کارکرد دستگاه بایستی پوشش پلاستیکی روی درب را باز کرد تا بخار اضافی ذرت ها از طریق منافذ درب خارج شود. پس از خاموش کردن دستگاه می توان مجددأ درپوش را بر روی درب بست تا از درب به عنوان ظرف استفاده شود. به این ترتیب می توان یک ظرف بزرگ 4.5 لیتری پاپ کرن خوشمزه تهیه کرد.

 

 پاپ کرن ساز پرینسس

 

پس از آماده شدن پاپ کرن می توان از کره و یا شکلات آب شده جهت طعم دار کردن پاپ کرن استفاده نمود. پایه های ضد لرزش پاپ کرن ساز از تکان خوردن آن در هنگام کار جلوگیری می کنند. تمیز کردن آسان از مزیت های این دستگاه می باشد.

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.